Doplňky a zvláštní výbava

Abychom vyšli vstříc nejrůznějším požadavkům pilotů na řešení toho či onoho detailu, nabízíme celou řadu doplňků a options, jimiž můžete svůj koš změnit k obrazu svému tak, aby vám pak v provozu maximálně vyhovoval.

Protože nejrůznějších vylepšení nabízíme už velkou řadu, rozdělili jsme je do několika kategorií podle převažujícího využití, abyste rychleji našli to, co hledáte. Tím ovšem není řečeno, že by vás měly zajímat doplňky pouze z jedné kategorie, naopak pravděpodobně si najdete něco v každé z nich. Ne všechny níže popsané doplňky jsou použitelné s každým modelem a velikostí koše. Přesný rozsah doplňkové výbavy pro daný model a velikost zjistíte prostřednictvím konfigurátoru.

Na přání také můžeme změnit vnitřní výšku koše a jeho půdorysné rozměry, jako například v tomto případě. Nebo tento koš K50TT, kde zákazníkovi vyhovaly vnější rozměry i TT rozdělení, ale kvůli lepšímu rozložení pasažérů požadoval mírně asymetrické umístění pilotní kóje. Vzhledem k nastavení certifikačních předpisů jsou zde možnosti poněkud omezeny. Určitě se však pokusíme nalézt společné řešení.

Nenašli jste přesně to, co byste pro Váš provoz potřebovali? Pokud máte jakýkoliv speciální požadavek na výbavu koše, neváhejte se zeptat. Jistě vám dokážeme vyjít vstříc.


Odpovíme Vám:

Kamila KolářováKamila, asistentka obch. odd.
odpoví vám na cokoli

  captcha

odpovime_martinMartin, obchodník
zodpoví vaše obchodní dotazy. Stará se o zákazníky z Česka

  captcha

Ivo BrzákIvo, obchodník
zodpoví vaše obchodní dotazy

  captcha

Milan, obchodníkcrew_MMx_copy
zodpoví vaše obchodní dotazy

  captcha

David, sales manager
zodpoví vaše obchodní dotazy

  captcha

Ondřej BenešOndřej, servis a poprodejní péče
řeší opravy, pravidelné prohlídky, reklamace a stížnosti

  captcha

odpovime_radimoRadim, vedoucí tech. oddělení

zodpoví technické dotazy

  captcha

Radim PoláčekRadim, výkonný ředitel
přijímá nabídky ke spolupráci a pochvaly všeho druhu

  captcha

Petr KubíčekPetr Kubíček

Co dodat?

  captcha