Pasažérské létání

Kromě komerčního létání s reklamou pro sponzora lze také prodávat letenky. Provozování pasažérských letů je velmi rozšířené zejména v atraktivních lokalitách cestovního ruchu a ve velkých aglomeracích. Přestože je letenka poměrně drahá, kouzlo vzduchoplavby vábí mnoho smrtelníků povznést se nad každodenní všednosti a podívat se na zem z koše balónu. Hledáte vhodný dárek pro oslavence kulatých narozenin? Únos nevěsty pořádně a romanticky? Sníte o přeletu rodného města? Chcete darovat mimořádný zážitek významnému klientovi, partnerovi či zaměstnatnci? To vše vyhlídkový let balónem splňuje.

Pasažérské lety provozují profesionální, koncesované balónové firmy s nejlepšími piloty. Létá se obvykle ve velkých balónech pro více než 10 pasažérů. Ti mají pohodlí v kójích oddělených od pilota a letových láhví. Pomohou s nafouknutím a sbalením balónu, zažijí vzrušení, když se koš odlepí od země a když pilot určí louku, na níž prý přistane, vidí zem z kilometrové výše, svůj obraz v hladině rybníka a na louce prchající zajíce a srny vyplašené hlukem hořáku a obří siluetou balónu. Některé romantické nebo VIP lety se pořádají i v menších balónech. Fotí se, filmuje, podává se šampaňské, noví vzduchoplavci projdou tradičním obřadem, získají balónářský křestní list a nové jméno. Tak takový je ballooning pro pasažéry.

Balóny Kubíček se jakožto továrna provozováním vyhlídkových letů nezabývá, ale můžete se s důvěrou obrátit na některého z řady našich klientů, kteří tak léta činí:


Odpovíme Vám:

Kamila KolářováKamila, asistentka obch. odd.
odpoví vám na cokoli

  captcha

odpovime_martinMartin, obchodník
zodpoví vaše obchodní dotazy. Stará se o zákazníky z Česka

  captcha

Ivo BrzákIvo, obchodník
zodpoví vaše obchodní dotazy

  captcha

Milan, obchodníkcrew_MMx_copy
zodpoví vaše obchodní dotazy

  captcha

David, sales manager
zodpoví vaše obchodní dotazy

  captcha

Ondřej BenešOndřej, servis a poprodejní péče
řeší opravy, pravidelné prohlídky, reklamace a stížnosti

  captcha

odpovime_radimoRadim, vedoucí tech. oddělení

zodpoví technické dotazy

  captcha

Radim PoláčekRadim, výkonný ředitel
přijímá nabídky ke spolupráci a pochvaly všeho druhu

  captcha

Petr KubíčekPetr Kubíček

Co dodat?

  captcha